Keresés

Részletes keresés

funtasy Creative Commons License 2003-05-09 11:55:47 109
Coney: ha már beleszerelmesedtél a fekete-barna dögökbe, akkor íme :)

Na ilyen ridgeback-et se nagyon látni :)

Egyébként Meggyes koma "találmánya"

Üdv: Tasy

A hozzászólás:
coney Creative Commons License 2003-05-09 11:40:37 108

Ez sztem jobb. DE azért köszi Iffy (2%)

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-05-09 11:20:54 107
ja coney, menj tök jó.:O))
nézz csak!


ps: azé sem fogom az összes fekete szörnyet berakni.:O))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!