Keresés

Részletes keresés

MekGyver Creative Commons License 2003-05-12 18:30:15 278
Minolta Dimáge 2330-hoz milyen szűrő létezik?
A hozzászólás:
Koen_brader Creative Commons License 2003-05-09 04:49:27 277
Amint emlitettem par uzenettel elobb, egy Heliopan slim CP-t hasznalok. Szerintem jo szolid minoseg, talan a B+W -vel egy osztalyban.
Előzmény:
Sanya_ Creative Commons License 2003-05-08 17:25:17 276
Sziasztok!

A Heliopan szűrők hol helyezkednek el minőségben és árban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!