|
|
|
|
 |
benzintyuk
2003-05-09 09:42:52
|
104
|
Coney,
http://kep.tar.hu/fekete_halfdan oldalon a kutyasuli alatt van rengeteg kep, szep barna es fekete dobik is :-) |
|
 |
Ördögpirula
2003-05-08 22:27:10
|
102
|
| [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
A hozzászólás:
 |
coney
2003-05-08 08:08:19
|
101
|
| Ez kiru! Nincs még? Képeket akarok. Dobisakat! |
|
Előzmény:
 |
Fekete Halfdan
2003-05-06 08:49:21
|
96
|
Eztet csináltam a hétvégén [kutyasuli, bemutató a Molnár-szigeti (soroksári) majálison]:
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|