Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Simigeri Creative Commons License 2003-05-06 11:08:16 33
Persze persze.
Mint irtam is, első teszt kép, küszöbre támasztva, tavaszi gyenge IR megvilágitásban.
Most a hétvégén csináltam még párat, ha hazaértem felrakom vhova.
Azt viszont előrebocsátom, hogy ezek a digi képek sose lesznek olyan szépek mint egy 35mm-es, mert (legalábbis az enyémben) az optika szűri az infrát.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-05-05 13:52:04 32
ha infrára fotózol, napsütötte dolgokat fényképezz, úgy szebb lesz. kíváncsi lennék több képre (ha van) is, mert digitális infra képeket még nem igen láttam.
meg picit lehetne finomítani a stíluson is... písz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!