|
|
|
|
 |
rgb99
2003-05-04 16:55:37
|
271
|
| Az lehet. Látod hirtelen erre nem is gondoltam, pedig elég soknak nem 100%-os. Saját obijaim eddig mindig elbírták a két szűrőt vignettálás nélkül. (Egy kivétel volt, de nem emlékszem, hogy melyik.) |
|
A hozzászólás:
 |
bymbie
2003-05-04 16:09:18
|
270
|
| ha nem 100%-os a gep keresoje, akkor nem biztos, hogy latszik a vignettalas - szerintem. |
|
Előzmény:
 |
rgb99
2003-05-04 10:54:20
|
269
|
littledoc:
Válaszd a legkézenfekvőbb megoldást: Vidd magaddal a géped, obikat és próbáld fel rá a szűrőket. Rögtön kiderül, hogy vignettál-e. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|