Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003-05-04 16:55:37 271
Az lehet. Látod hirtelen erre nem is gondoltam, pedig elég soknak nem 100%-os. Saját obijaim eddig mindig elbírták a két szűrőt vignettálás nélkül. (Egy kivétel volt, de nem emlékszem, hogy melyik.)
A hozzászólás:
bymbie Creative Commons License 2003-05-04 16:09:18 270
ha nem 100%-os a gep keresoje, akkor nem biztos, hogy latszik a vignettalas - szerintem.
Előzmény:
rgb99 Creative Commons License 2003-05-04 10:54:20 269
littledoc:

Válaszd a legkézenfekvőbb megoldást: Vidd magaddal a géped, obikat és próbáld fel rá a szűrőket. Rögtön kiderül, hogy vignettál-e.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!