|
|
|
|
 |
SoLa
2003-05-05 11:28:46
|
305
|
Miert, micsinaljak ? Menjek oda Mitnyan dokihoz, hogy nehogyma ? Mivel (mint irtam lejjebb) hivatalosan nem vagyok keruleti lakos, csak iszonyuan meg fogom szivni, de mast nemigen tudok tenni ...
Ezert irtam, hogy majd ... ha szituacio lesz, akkor meglatom/juk ... Te mit tudsz tenni ?
Udv,
SL |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
SoLa
2003-04-28 11:16:03
|
303
|
| Olvastam. Amig nincs konkret info (vagy csak en nem tudtam ertelmezni) addig csondben vagyok, de utana ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|