Keresés

Részletes keresés

SoLa Creative Commons License 2003-05-05 11:28:46 305
Miert, micsinaljak ? Menjek oda Mitnyan dokihoz, hogy nehogyma ? Mivel (mint irtam lejjebb) hivatalosan nem vagyok keruleti lakos, csak iszonyuan meg fogom szivni, de mast nemigen tudok tenni ...

Ezert irtam, hogy majd ... ha szituacio lesz, akkor meglatom/juk ... Te mit tudsz tenni ?

Udv,

SL

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-05-02 20:03:53 304
UTÁNA ????
Előzmény:
SoLa Creative Commons License 2003-04-28 11:16:03 303
Olvastam. Amig nincs konkret info (vagy csak en nem tudtam ertelmezni) addig csondben vagyok, de utana ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!