Keresés

Részletes keresés

viháncoló teveleány Creative Commons License 2008-12-21 00:14:17 107
most kerestem rá :-)
A hozzászólás:
suto Creative Commons License 2003-04-27 19:28:47 106
"Csak nem értem hogy miért hisznek benne, elvakultan."

Én sem értem, de ez őket minősíti. Akárcsak azokat, akik elvakultan gyűlölik. Orbánimádat, orbángyűlölet: mind betegség. De a gyűlölet szerintem károsabb.

Előzmény:
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2003-01-20 19:13:33 98
suto!
Biztam benne, hogy Te nem vagy "orbánimádó".
Bár igazából nem tudom mire is alapoztam ezt az elképzelésemet.
Azt, hogy ki a jobb miniszterelnök szóba sem hoztam,nem erről beszéltünk. Én M.P-t sem szeretem. Van neki felesége, szeresse, Ő.
Becsülöm. De ez teljesen más kategória.
Az orbánfóbia nem terjed ki közvetlenül a hiveire. Csak nem értem hogy miért hisznek benne, elvakultan.
Kmeduza

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!