|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
suto
2003-04-27 19:28:47
|
106
|
"Csak nem értem hogy miért hisznek benne, elvakultan."
Én sem értem, de ez őket minősíti. Akárcsak azokat, akik elvakultan gyűlölik. Orbánimádat, orbángyűlölet: mind betegség. De a gyűlölet szerintem károsabb. |
|
Előzmény:
 |
Kandirozott Meduza
2003-01-20 19:13:33
|
98
|
suto!
Biztam benne, hogy Te nem vagy "orbánimádó".
Bár igazából nem tudom mire is alapoztam ezt az elképzelésemet.
Azt, hogy ki a jobb miniszterelnök szóba sem hoztam,nem erről beszéltünk. Én M.P-t sem szeretem. Van neki felesége, szeresse, Ő.
Becsülöm. De ez teljesen más kategória.
Az orbánfóbia nem terjed ki közvetlenül a hiveire. Csak nem értem hogy miért hisznek benne, elvakultan.
Kmeduza |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|