|
|
|
|
 |
viktor a takarító
2003-04-26 08:30:01
|
30
|
| Hááát, nem egészen a közelben, Zsámbék helyett biatorbágy mellett döntöttünk. oda sajnos nem is terveznek kék buszt, és a vonat is fehér holló sűrűséggel jár (7.00 és 8.00 között 1 db...). legalább a sárga busz gyakori reggelente. |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-04-25 20:37:34
|
28
|
Szia vat!
Ez érdekes hír. Kíváncsi leszek, honnan fog indulni.
Évekkel ezelőtt arról álmodoztunk, hogy milyen jó lesz, ha majd HÉV-vel lehet bejárni Pestre. Asszem volt valami ilyen is tervben.
Gondolom, akkor a kék buszra érvényes lesz a sima pesti bérlet is. Ha igen, az jó dolog. Ha nem, akkor max abban az esetben, ha sokkal sűrűbben jár, mint a sárga meg a vonat együttvéve.
Jól olvastam, hogy ti is a közelben építkeztek? Az is szép hely. :) |
|
Előzmény:
 |
viktor a takarító
2003-04-25 09:24:32
|
25
|
| Gondolom, a piliscsabaiak már tudják, hogy elvileg 2-3 hónapon belül kék buszjárat indul majd Hűvösvölgy végállomásra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|