Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kilroy Creative Commons License 2003-04-25 11:55:28 57
"Hát vannak versek, amiket az ember magának ír, csak hogy kiírja magából.."
Pontosan.

"Majd biztos lesz olyan irományod is, amit szívesen megosztasz másokkal..:))"
Ja, elképzelhető... :-)

Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2003-04-24 19:15:36 56
Hát vannak versek, amiket az ember magának ír, csak hogy kiírja magából.. Majd biztos lesz olyan irományod is, amit szívesen megosztasz másokkal..:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!