Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-04-25 20:37:34 28
Szia vat!

Ez érdekes hír. Kíváncsi leszek, honnan fog indulni.
Évekkel ezelőtt arról álmodoztunk, hogy milyen jó lesz, ha majd HÉV-vel lehet bejárni Pestre. Asszem volt valami ilyen is tervben.
Gondolom, akkor a kék buszra érvényes lesz a sima pesti bérlet is. Ha igen, az jó dolog. Ha nem, akkor max abban az esetben, ha sokkal sűrűbben jár, mint a sárga meg a vonat együttvéve.

Jól olvastam, hogy ti is a közelben építkeztek? Az is szép hely. :)

A hozzászólás:
viktor a takarító Creative Commons License 2003-04-25 09:24:32 25
Gondolom, a piliscsabaiak már tudják, hogy elvileg 2-3 hónapon belül kék buszjárat indul majd Hűvösvölgy végállomásra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!