Keresés

Részletes keresés

mondial Creative Commons License 2003-04-25 03:31:17 56
Nem, emlékszem mindig azzal jöttél még a vb előtt, hogy nem is a fociról beszélgetünk, meg, hogy mekkora hülyék vagyunk. Szarul esett.:-/

:-)

Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 23:51:07 55
Én biztos nem anyáztam, tehát a szitokáradatot nem én nyitottam meg.
A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 23:37:42 54
Látom mély nyomokat hagyott benned!:)
Egyértelmű egyébként hogy ki kezdte vissza lehet olvasni!

Na de borítsunk múltat a fátyolra

Előzmény:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 23:16:02 53
Nem a mai napra gondolok. Régebben (talán a vb idején) alpári stílusban írtál nekem.

"Őszintén! Neked mi a bajod?"

Kivel, mivel, mikor?

És neked?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!