Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 23:37:42 54
Látom mély nyomokat hagyott benned!:)
Egyértelmű egyébként hogy ki kezdte vissza lehet olvasni!

Na de borítsunk múltat a fátyolra

A hozzászólás:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 23:16:02 53
Nem a mai napra gondolok. Régebben (talán a vb idején) alpári stílusban írtál nekem.

"Őszintén! Neked mi a bajod?"

Kivel, mivel, mikor?

És neked?

Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 23:08:43 52
az indokolatlan rágalmaidra próbáltam reflektálni több kevesebb sikerrel!:)

Őszintén! Neked mi a bajod?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!