|
|
|
|
 |
Ramos_
2003-04-24 23:37:42
|
54
|
Látom mély nyomokat hagyott benned!:)
Egyértelmű egyébként hogy ki kezdte vissza lehet olvasni!
Na de borítsunk múltat a fátyolra |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr
2003-04-24 23:16:02
|
53
|
Nem a mai napra gondolok. Régebben (talán a vb idején) alpári stílusban írtál nekem.
"Őszintén! Neked mi a bajod?"
Kivel, mivel, mikor?
És neked?
|
|
Előzmény:
 |
Ramos_
2003-04-24 23:08:43
|
52
|
az indokolatlan rágalmaidra próbáltam reflektálni több kevesebb sikerrel!:)
Őszintén! Neked mi a bajod?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|