Keresés

Részletes keresés

Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 23:16:02 53
Nem a mai napra gondolok. Régebben (talán a vb idején) alpári stílusban írtál nekem.

"Őszintén! Neked mi a bajod?"

Kivel, mivel, mikor?

És neked?

A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 23:08:43 52
az indokolatlan rágalmaidra próbáltam reflektálni több kevesebb sikerrel!:)

Őszintén! Neked mi a bajod?

Előzmény:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 23:01:13 51
"de nem fogok itt veled veszekedni meg csúnya szavakkal illetni, mert nem is ismerlek!"

Már sokszor megtetted.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!