Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 23:08:43 52
az indokolatlan rágalmaidra próbáltam reflektálni több kevesebb sikerrel!:)

Őszintén! Neked mi a bajod?

A hozzászólás:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 23:01:13 51
"de nem fogok itt veled veszekedni meg csúnya szavakkal illetni, mert nem is ismerlek!"

Már sokszor megtetted.

Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 22:58:33 50
A társalgásunk asszem mélypontra jutott:))
nem miattam!

Nekem semmi bajom veled, elfogadlak a hibáiddal együtt! de nem fogok itt veled veszekedni meg csúnya szavakkal illetni, mert nem is ismerlek!

Örülök, hogy kiveséztünk mindent jóéjt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!