|
|
|
|
 |
Professzor úr
2003-04-24 23:01:13
|
51
|
"de nem fogok itt veled veszekedni meg csúnya szavakkal illetni, mert nem is ismerlek!"
Már sokszor megtetted.
|
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2003-04-24 22:58:33
|
50
|
A társalgásunk asszem mélypontra jutott:))
nem miattam!
Nekem semmi bajom veled, elfogadlak a hibáiddal együtt! de nem fogok itt veled veszekedni meg csúnya szavakkal illetni, mert nem is ismerlek!
Örülök, hogy kiveséztünk mindent jóéjt! |
|
Előzmény:
 |
Professzor úr
2003-04-24 22:37:37
|
49
|
"Ember a homoszexuális problémáidat ne velem beszéld már meg engem nem érdekel!"
Félreértettél, hiszen nem azzal van bajom, hogy meleg vagy, hanem azzal, hogy buta ember létedre megpróbálsz értelmesnek látszani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|