Keresés

Részletes keresés

Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 23:01:13 51
"de nem fogok itt veled veszekedni meg csúnya szavakkal illetni, mert nem is ismerlek!"

Már sokszor megtetted.

A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 22:58:33 50
A társalgásunk asszem mélypontra jutott:))
nem miattam!

Nekem semmi bajom veled, elfogadlak a hibáiddal együtt! de nem fogok itt veled veszekedni meg csúnya szavakkal illetni, mert nem is ismerlek!

Örülök, hogy kiveséztünk mindent jóéjt!

Előzmény:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 22:37:37 49
"Ember a homoszexuális problémáidat ne velem beszéld már meg engem nem érdekel!"

Félreértettél, hiszen nem azzal van bajom, hogy meleg vagy, hanem azzal, hogy buta ember létedre megpróbálsz értelmesnek látszani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!