|
|
|
|
 |
Ramos_
2003-04-24 22:58:33
|
50
|
A társalgásunk asszem mélypontra jutott:))
nem miattam!
Nekem semmi bajom veled, elfogadlak a hibáiddal együtt! de nem fogok itt veled veszekedni meg csúnya szavakkal illetni, mert nem is ismerlek!
Örülök, hogy kiveséztünk mindent jóéjt! |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr
2003-04-24 22:37:37
|
49
|
"Ember a homoszexuális problémáidat ne velem beszéld már meg engem nem érdekel!"
Félreértettél, hiszen nem azzal van bajom, hogy meleg vagy, hanem azzal, hogy buta ember létedre megpróbálsz értelmesnek látszani. |
|
Előzmény:
 |
Ramos_
2003-04-24 22:33:31
|
47
|
Valamit szögezzünk már le!
Te komolyan azt várod, hogy én ebben a témában még neked érveljek? Ember a homoszexuális problémáidat ne velem beszéld már meg engem nem érdekel! én azt hiszem korrekt voltam veled, nem fröcsögtem
Az életkorom 23 év!
Nem tanulok Kémiát egy ideje!
Ezek szintén tények! Na most akkor mit is irtál? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|