|
|
|
|
 |
Ramos_
2003-04-24 22:33:31
|
47
|
Valamit szögezzünk már le!
Te komolyan azt várod, hogy én ebben a témában még neked érveljek? Ember a homoszexuális problémáidat ne velem beszéld már meg engem nem érdekel! én azt hiszem korrekt voltam veled, nem fröcsögtem
Az életkorom 23 év!
Nem tanulok Kémiát egy ideje!
Ezek szintén tények! Na most akkor mit is irtál? |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr
2003-04-24 22:29:55
|
46
|
Ez ismét érvek nélküli fröcsögés volt a részedről.
Menjél aludni, mert holnap felelés várható kémiából! |
|
Előzmény:
 |
Ramos_
2003-04-24 22:24:49
|
45
|
fárasztó vagy! belegabajodsz a saját agytekervényeidbe!
Kelj már fel kicsit a székből és nézz ki az ablakon! Szívj egy kis friss levegőt, amíg van!
Azt hiszem neked vmi hiányzik az életedből!
és ha nem haragszol lezárnám ezt az értelmetlen vitát! ugye egyetértessz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|