Keresés

Részletes keresés

Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 22:35:45 48
"belegabajodsz a saját agytekervényeidbe"

Inkább te gabalyodsz bele a magyar helyesírás szabályaiba...

Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 22:29:55 46
Ez ismét érvek nélküli fröcsögés volt a részedről.

Menjél aludni, mert holnap felelés várható kémiából!

A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 22:24:49 45
fárasztó vagy! belegabajodsz a saját agytekervényeidbe!

Kelj már fel kicsit a székből és nézz ki az ablakon! Szívj egy kis friss levegőt, amíg van!

Azt hiszem neked vmi hiányzik az életedből!

és ha nem haragszol lezárnám ezt az értelmetlen vitát! ugye egyetértessz?

Előzmény:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 22:11:13 43
Olyan butza vagy, mint Antics.

"hogy a 28-as nem abba a kategóriába soroltatik, amelyre az idézőjeles szószerkezet"

Te gondoltad úgy, hogy az ember akkor szeretheti az olaszokat, ha megnyomja egy hímnemű példány közülük. Erre mondtam, hogy magadból indulsz ki.

Helyesírás után megbuktál szövegértelmezésből is.

Okoskodhatsz tovább, de csak magadat égeted. Nem volt elég a keddi fiaskó, miután a Barca topikban már párszor megünnepeltétek az idei BL-győzelmet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!