Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 22:24:49 45
fárasztó vagy! belegabajodsz a saját agytekervényeidbe!

Kelj már fel kicsit a székből és nézz ki az ablakon! Szívj egy kis friss levegőt, amíg van!

Azt hiszem neked vmi hiányzik az életedből!

és ha nem haragszol lezárnám ezt az értelmetlen vitát! ugye egyetértessz?

Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 22:12:23 44
butza=buta
A hozzászólás:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 22:11:13 43
Olyan butza vagy, mint Antics.

"hogy a 28-as nem abba a kategóriába soroltatik, amelyre az idézőjeles szószerkezet"

Te gondoltad úgy, hogy az ember akkor szeretheti az olaszokat, ha megnyomja egy hímnemű példány közülük. Erre mondtam, hogy magadból indulsz ki.

Helyesírás után megbuktál szövegértelmezésből is.

Okoskodhatsz tovább, de csak magadat égeted. Nem volt elég a keddi fiaskó, miután a Barca topikban már párszor megünnepeltétek az idei BL-győzelmet?

Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:34:05 37
Tudom, hogy arra gondoltál, ne rágódj már ezen kispajtás!

Azt hittem magadtól is rájössz, hogy a 28-as nem abba a kategóriába soroltatik, amelyre az idézőjeles szószerkezet utal! Ez van!

sebaj, majd legközelebb gyorsabban kapcsolsz!

akarod még folytatni? mi vagy te RózsaGyuri régi műsorának a reklámembere?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!