Keresés

Részletes keresés

juventute Creative Commons License 2003-04-24 20:54:28 42
Na jó, valóban jobban játszottatok, de küzdőszellemben nem tudtok felnőni a Juvéhoz. Pedig nektek sokkal több vesztenivalótok volt, mert már a bajnokság is elúszott.
A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:46:36 41
Na hát ez az! Ha egy jobbtól kaptunk volna ki az nem fájna ennyire!
Előzmény:
juventute Creative Commons License 2003-04-24 20:44:18 40
Mivan Barcások, fáj, hogy kikaptatok egy jobb csapattól? Hiábavaló a Realnak szurkolni. Ők is kiesnek.
FORZA, FORZA, FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!