|
|
|
|
 |
juventute
2003-04-24 20:54:28
|
42
|
| Na jó, valóban jobban játszottatok, de küzdőszellemben nem tudtok felnőni a Juvéhoz. Pedig nektek sokkal több vesztenivalótok volt, mert már a bajnokság is elúszott. |
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2003-04-24 20:46:36
|
41
|
| Na hát ez az! Ha egy jobbtól kaptunk volna ki az nem fájna ennyire! |
|
Előzmény:
 |
juventute
2003-04-24 20:44:18
|
40
|
Mivan Barcások, fáj, hogy kikaptatok egy jobb csapattól? Hiábavaló a Realnak szurkolni. Ők is kiesnek.
FORZA, FORZA, FORZA JUVE!!!!!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|