Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:46:36 41
Na hát ez az! Ha egy jobbtól kaptunk volna ki az nem fájna ennyire!
A hozzászólás:
juventute Creative Commons License 2003-04-24 20:44:18 40
Mivan Barcások, fáj, hogy kikaptatok egy jobb csapattól? Hiábavaló a Realnak szurkolni. Ők is kiesnek.
FORZA, FORZA, FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!