|
|
|
|
 |
Ramos_
2003-04-24 20:34:05
|
37
|
Tudom, hogy arra gondoltál, ne rágódj már ezen kispajtás!
Azt hittem magadtól is rájössz, hogy a 28-as nem abba a kategóriába soroltatik, amelyre az idézőjeles szószerkezet utal! Ez van!
sebaj, majd legközelebb gyorsabban kapcsolsz!
akarod még folytatni? mi vagy te RózsaGyuri régi műsorának a reklámembere? |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr
2003-04-24 20:29:58
|
36
|
A "mindenki magából indul ki" c. elvre gondoltam.
Nem baj, ha nagy leszel, gyorsabban kapcsolsz. |
|
Előzmény:
 |
Ramos_
2003-04-24 20:28:42
|
34
|
A 28aska rád nézve sértő, nem rám!
de teljesen lényegtelen, ezen nem fogunk összeveszni!
A felfogásommal semmi baj, köszöni szépen!
Adios |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|