Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:34:05 37
Tudom, hogy arra gondoltál, ne rágódj már ezen kispajtás!

Azt hittem magadtól is rájössz, hogy a 28-as nem abba a kategóriába soroltatik, amelyre az idézőjeles szószerkezet utal! Ez van!

sebaj, majd legközelebb gyorsabban kapcsolsz!

akarod még folytatni? mi vagy te RózsaGyuri régi műsorának a reklámembere?

A hozzászólás:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 20:29:58 36
A "mindenki magából indul ki" c. elvre gondoltam.

Nem baj, ha nagy leszel, gyorsabban kapcsolsz.

Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:28:42 34
A 28aska rád nézve sértő, nem rám!

de teljesen lényegtelen, ezen nem fogunk összeveszni!
A felfogásommal semmi baj, köszöni szépen!

Adios

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!