|
|
|
|
 |
Ramos_
2003-04-24 20:35:15
|
38
|
"Engem nem édekel Spanyolország"
Akkor, minek írogattál régen a Spanyol topicba? mert utálod őket?
amugy nekem teljesen mindegy
csá |
|
A hozzászólás:
 |
Catalan
2003-04-24 20:29:34
|
35
|
| Engem nem édekel Spanyolország, csak Katalónia. Bár Katalónia Spanyolországon belül van, csak az a része érdekel és hát innentől kezdve nem érdekel, hogy a Real spanyol csapat. Az Intert szeretem az olaszok közül a legjobban és a legjobban meg a Milant utálom, a Juvénak pedig esélye se lesz, tehát Real-Inter döntő lesz, ahol az Internek fogok drukkolni, egész pontosan Recobának és Dalmatnak, akik rittig nem olaszok. csá |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|