Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:35:15 38
"Engem nem édekel Spanyolország"

Akkor, minek írogattál régen a Spanyol topicba? mert utálod őket?
amugy nekem teljesen mindegy
csá

A hozzászólás:
Catalan Creative Commons License 2003-04-24 20:29:34 35
Engem nem édekel Spanyolország, csak Katalónia. Bár Katalónia Spanyolországon belül van, csak az a része érdekel és hát innentől kezdve nem érdekel, hogy a Real spanyol csapat. Az Intert szeretem az olaszok közül a legjobban és a legjobban meg a Milant utálom, a Juvénak pedig esélye se lesz, tehát Real-Inter döntő lesz, ahol az Internek fogok drukkolni, egész pontosan Recobának és Dalmatnak, akik rittig nem olaszok. csá

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!