Keresés

Részletes keresés

Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 20:29:58 36
A "mindenki magából indul ki" c. elvre gondoltam.

Nem baj, ha nagy leszel, gyorsabban kapcsolsz.

A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:28:42 34
A 28aska rád nézve sértő, nem rám!

de teljesen lényegtelen, ezen nem fogunk összeveszni!
A felfogásommal semmi baj, köszöni szépen!

Adios

Előzmény:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 20:26:24 33
A magyarázat eggyel feljebb. Kicsit nehéz a felfogásod.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!