Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:28:42 34
A 28aska rád nézve sértő, nem rám!

de teljesen lényegtelen, ezen nem fogunk összeveszni!
A felfogásommal semmi baj, köszöni szépen!

Adios

A hozzászólás:
Professzor úr Creative Commons License 2003-04-24 20:26:24 33
A magyarázat eggyel feljebb. Kicsit nehéz a felfogásod.
Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2003-04-24 20:24:37 32
ez nagyon gyenge volt!:) főleg, hogy a poént pont tőlem loptad!

vmi jobb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!