Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-04-24 15:37:24 22
Hát, ez jó kérdés. Szerintem nem szoktak sokat tökölni, főleg, ha - mint mondod - eleve sürgetik már őket.
A 4 éves dologról meg talán az illetékhivatalt kéne megkérdezni, hozzátéve, hogy ha amiatt csúszik ki az ember a 4 évből, mert az önkormány tököl az új rendelettel, akkor ezt figyelembe veszik-e.

Egyébként szoktátok nézni a www.piliscsaba.hu-t?

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-04-23 10:57:49 21
FRODO:

most beszéltem az önkormányzattal, és ott mondták legnagyobb megrökönyödésemre, hogy egyelőre az új építési szabályzat elfogadásáig nem adnak ki pl. Garancstetőre se új építési engedélyt. Az ügyintéző legalább 1-2 hónapot mondott erre, hozzátéve, hogy már nagyon szorongatják a képviselőtestületet, akinek ezt el kéne fogadnia. Tudsz erről valamit, hogy mennyire mennek gördülékenyen a dolgok arrafelé a hivatalban? Az ügyintéző magánvéleménye egyébként az volt, hogy nem fognak változni túlságosan az előírások. A másik kérdésem: mi van olyankor, ha emiatt hiúsul meg a telek 4 év alatti beépítése (illeték szempontjából érdekes)?

Illetve bárki aki valami információ birtokában van, ne habozzon megosztani.

Köszi!

Előzmény:
FRODO Creative Commons License 2003-04-08 10:54:05 19
Jó hír: elvileg májustól már lesz ADSL!

Ha kész lesznek a tervek, szólj, és elkezdem zargatni kíváncsiságommal az illetékest!

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!