Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-04-21 20:36:37 6
Igen, erre gondoltam én is.
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2003-04-21 20:26:12 5
A Spuriban maratonisták meg egyéb hozzájuk hasonlóak vásárolnak. Szerintem aki a lábából él és sokat fut országuton, erdőben, terepen, az inkább bevállal egy ilyen beruházást. Tavalyelőtt olvastam egy maratonfutóról ( nem pletykalapban, hanem valami komolyabb lapban ) hogy egy agressziv kutya vádlin harapta, nyilván nem volt steril a szája és szegény pasi sportkarrierjének annyi... sose fog teljesen rendbejönni.

Szomoru :-(((

Es ez az ultrahangos izé legalább nem tesz kárt a kutyában ( sem )

Előzmény:
Babyboo Creative Commons License 2003-04-21 20:18:16 4
Szerintem rögtön egy puskát vigyen és lője le, netán egy dorongot és verje agyon. Esetleg mindkettő. Hadd hulljon a férgese!

---
A 29E húzósnak tűnik, de ha tényleg veszélyes környék ilyen szempontból, szerintem megéri. Esetleg utána el lehet adni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!