|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-04-21 20:36:37
|
6
|
| Igen, erre gondoltam én is. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2003-04-21 20:26:12
|
5
|
A Spuriban maratonisták meg egyéb hozzájuk hasonlóak vásárolnak. Szerintem aki a lábából él és sokat fut országuton, erdőben, terepen, az inkább bevállal egy ilyen beruházást. Tavalyelőtt olvastam egy maratonfutóról ( nem pletykalapban, hanem valami komolyabb lapban ) hogy egy agressziv kutya vádlin harapta, nyilván nem volt steril a szája és szegény pasi sportkarrierjének annyi... sose fog teljesen rendbejönni.
Szomoru :-(((
Es ez az ultrahangos izé legalább nem tesz kárt a kutyában ( sem ) |
|
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-04-21 20:18:16
|
4
|
Szerintem rögtön egy puskát vigyen és lője le, netán egy dorongot és verje agyon. Esetleg mindkettő. Hadd hulljon a férgese!
---
A 29E húzósnak tűnik, de ha tényleg veszélyes környék ilyen szempontból, szerintem megéri. Esetleg utána el lehet adni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|