|
|
|
|
 |
Corm
2003-04-17 08:13:09
|
1
|
Üdv!
Mekem megvan a Sensible World of Soccer 96-97...ha érdekel .... eredeti dobozos....
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2003-04-16 12:58:13
|
0
|
| Izé, szeretnék vmi teljesenen editálható (azaz csapatokat és játékosok is át lehessen írni benne) focijátékot beszerezni. Az se baj ha régebbi (Sensit most keresek a neten) Ha tudtok ajánlani valamit ne tartsátok magatokban ;) |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2003-04-16 12:54:10
|
-
|
Sziasztok!
Keresek vmi (nem FIFA!) editálható akció foci játékot beszerezni. Mit tudtok ajánlani ?
Attilio |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|