Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
masztiff Creative Commons License 2003-04-14 15:23:37 103
Tényleg a talppárnák!:) Igazatok van, éppen azért irtam, ha kunyizik! Meg ha vizet iszik, mert az enyém úgy iszik mint egy disznó!!
Előzmény:
riki86 Creative Commons License 2003-04-14 14:23:30 101
Így van. Kutyáknál párologtatás a nyelven és a talppárnákon. A nyálcsorgatás szvsz egy egészen más dolog miatt van. Sokat a mopszokról is azt gondolják, hogy "nyálcsorgatós" fajta, pedig egyáltalán nem csorog a nyáluk. Sőt a boxiknak sem mindegyiknek lóg a "cipőfűző". Én a boxikat is nagyon szeretem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!