Keresés

Részletes keresés

Bandi-T Creative Commons License 2003-04-15 02:29:38 265
Bocsánat, természetesen C-2100UZ a típus, és nem 2110UZ... :/
A hozzászólás:
Bandi-T Creative Commons License 2003-04-13 05:57:21 264
Sziasztok!

Vettem egy 2 megapixeles Olympus C-2110UZ digitális gépet, d=49 mm.

Főleg riport-jellegű fotózásra fogom használni, általában beltérben műfénynél, de egy-egy leheletnyit igényesebb nyári kirándulási tájképet is szeretnék lőni vele.

A topicot végigolvasva arra gondoltam, hogy védőszűrőnek illetve színjavítása miatt érdemes lenne vennem egy UV-szűrőt, és egy sima vagy körpolárt.

Fotózásban viszonylag kezdő vagyok, ezért nem ismerek semmilyen fotóüzletet.

Kérlek javasoljatok hozzáillő szűrőt, illetve helyet, ahol érdemes megvennem Budapesten.

Előre is köszönöm.

Sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!