|
|
|
|
 |
Bandi-T
2003-04-15 02:29:38
|
265
|
| Bocsánat, természetesen C-2100UZ a típus, és nem 2110UZ... :/ |
|
A hozzászólás:
 |
Bandi-T
2003-04-13 05:57:21
|
264
|
Sziasztok!
Vettem egy 2 megapixeles Olympus C-2110UZ digitális gépet, d=49 mm.
Főleg riport-jellegű fotózásra fogom használni, általában beltérben műfénynél, de egy-egy leheletnyit igényesebb nyári kirándulási tájképet is szeretnék lőni vele.
A topicot végigolvasva arra gondoltam, hogy védőszűrőnek illetve színjavítása miatt érdemes lenne vennem egy UV-szűrőt, és egy sima vagy körpolárt.
Fotózásban viszonylag kezdő vagyok, ezért nem ismerek semmilyen fotóüzletet.
Kérlek javasoljatok hozzáillő szűrőt, illetve helyet, ahol érdemes megvennem Budapesten.
Előre is köszönöm.
Sziasztok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|