Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-04-23 10:57:49 21
FRODO:

most beszéltem az önkormányzattal, és ott mondták legnagyobb megrökönyödésemre, hogy egyelőre az új építési szabályzat elfogadásáig nem adnak ki pl. Garancstetőre se új építési engedélyt. Az ügyintéző legalább 1-2 hónapot mondott erre, hozzátéve, hogy már nagyon szorongatják a képviselőtestületet, akinek ezt el kéne fogadnia. Tudsz erről valamit, hogy mennyire mennek gördülékenyen a dolgok arrafelé a hivatalban? Az ügyintéző magánvéleménye egyébként az volt, hogy nem fognak változni túlságosan az előírások. A másik kérdésem: mi van olyankor, ha emiatt hiúsul meg a telek 4 év alatti beépítése (illeték szempontjából érdekes)?

Illetve bárki aki valami információ birtokában van, ne habozzon megosztani.

Köszi!

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-04-09 21:21:07 20
sziasztok
örülök, hogy rátok találtam! mi most vettünk egz telket a magdolnavölgyben, és nyáron már el is kezdünk épitkezni, reméljük, jovő tavasszal már beköltözünk. pesten dolgozunk, a lágymányosi hidnál, szóval jó messze...
minden információt örömmel olvasok a faluval, környékkel kapcsolatban. nemrég körülnéztünk garancstetőn is!
én is remélem, nem lesz túl nagy "távolság" az őslakosok és a lakóparkban lakók között.
A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-04-08 10:54:05 19
Jó hír: elvileg májustól már lesz ADSL!

Ha kész lesznek a tervek, szólj, és elkezdem zargatni kíváncsiságommal az illetékest!

:)

Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-04-02 13:51:45 18
Talált, süllyedt....:))) Ami a referenciát illeti, tényleg vele kell beszélni, bár szerintem nem lesz akadálya... de mondom, egyelőre még én se láttam...:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!