|
|
|
|
 |
András111
2003-04-23 10:57:49
|
21
|
FRODO:
most beszéltem az önkormányzattal, és ott mondták legnagyobb megrökönyödésemre, hogy egyelőre az új építési szabályzat elfogadásáig nem adnak ki pl. Garancstetőre se új építési engedélyt. Az ügyintéző legalább 1-2 hónapot mondott erre, hozzátéve, hogy már nagyon szorongatják a képviselőtestületet, akinek ezt el kéne fogadnia. Tudsz erről valamit, hogy mennyire mennek gördülékenyen a dolgok arrafelé a hivatalban? Az ügyintéző magánvéleménye egyébként az volt, hogy nem fognak változni túlságosan az előírások. A másik kérdésem: mi van olyankor, ha emiatt hiúsul meg a telek 4 év alatti beépítése (illeték szempontjából érdekes)?
Illetve bárki aki valami információ birtokában van, ne habozzon megosztani.
Köszi! |
|
 |
padlizsán 007
2003-04-09 21:21:07
|
20
|
sziasztok
örülök, hogy rátok találtam! mi most vettünk egz telket a magdolnavölgyben, és nyáron már el is kezdünk épitkezni, reméljük, jovő tavasszal már beköltözünk. pesten dolgozunk, a lágymányosi hidnál, szóval jó messze...
minden információt örömmel olvasok a faluval, környékkel kapcsolatban. nemrég körülnéztünk garancstetőn is!
én is remélem, nem lesz túl nagy "távolság" az őslakosok és a lakóparkban lakók között.
|
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-04-08 10:54:05
|
19
|
Jó hír: elvileg májustól már lesz ADSL!
Ha kész lesznek a tervek, szólj, és elkezdem zargatni kíváncsiságommal az illetékest!
:) |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-04-02 13:51:45
|
18
|
| Talált, süllyedt....:))) Ami a referenciát illeti, tényleg vele kell beszélni, bár szerintem nem lesz akadálya... de mondom, egyelőre még én se láttam...:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|