Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ayreon Creative Commons License 2003-04-07 11:38:12 190
A tegnapi brazil nagydíj a Jordan életének egyik legszebb és legcsúnyább állomása is volt egyben...
Úgy örültem a végén, és olyan szomorú voltam amikor kihozták Raikönnent els?nek:((
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-04-05 13:08:22 189
Nem kellett volna Fisinek ideszerződnie. :-(

EJ-nek pedig igenigen hiányzik az önkritikája. Már régesrég el kellett volna adnia a csapatot, nem pedig bohóckodni és égetni magát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!