|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
riki86
2003-04-06 09:32:46
|
78
|
Sziasztok!
Én minden kutyát szeretek, különösen a kölyköket és az öregeket.
Akiket sosem tartanék, de igazából még csak kiállításon sem nézem meg őket vagy meg sem simogatom azok a következő fajták:
1. Puli
2. Komondor
3. Kuvasz
4. Bobtail
5. Kínai kopasz
Akiket pedig a "minden kutya" kategóriánál is jobban szeretek:
1. mindenféle jópofa keverék (kivéve a direkt mixelt "ez lesz a kemény kutya" fajták (rotti-masztif, dobi-pitbull, stb, stb, egyéb szörnyetegek)
2. Dobermann - a régi és szvsz örök "szerelem"
3. Német Juhász - legsokoldalúbb munkakutya
4. Mopsz - de csak azóta, amióta beszereztünk 1-et.
5. Boxer
6. Magyar vizsla - az utóbbi időben
és még biztosan kihagytam valamelyik fajtát!!! :o)))
Ja igen még a Belga juhász, őket is szeretem.
Tulajdonképpen szeretem a kistestűeket is, akkor ha "kutyaként" tartják őket. Régebben volt egy valahonann kidobott, általunk befogadott Pekingi palotapincsink, mivel akkor már volt a Riki (N.J. keverék), mellette tök jó fej kutya lett a pincsiből is. És most Lufi, a mopsz is tök jó fej, nem egy kis nyafogós öleb. :o) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|