|
|
|
|
 |
riki86
2003-04-06 09:15:55
|
6
|
| Voltunk kint tegnap, kevesen voltak és nagyon hideg volt. De nagyon édes nyuszókat láttunk. Szerintem a díszmadaraknak nem igazán tett jót ez a hideg. Szárnyasokat annyira nem szeretem. :-D Többnyire azok voltak kint. Meg lónyulak (háziak). :x |
|
A hozzászólás:
 |
riki86
2003-04-04 20:14:34
|
4
|
Megvan!
Budapesti börzék
Rákosmenti Kisállattenyésztők Egyesülete rendezésében
Helyszín: Bp. XVII.ker. Péceli út 144. Rákosmenti testedző klub sporttelepén, megközelíthető a 162, 161, és a 69-es autóbusszal.
Időpontok: márc. 22., máj. 24., szept. 13., okt. 4.
MDOSZ H-1 Egyesület rákospalotai börzéi
Helyszín: Pólus Centerrel szemben a Testvériség pályán. Címe: Bp. XV. Bánkút út 71.
Időpontok: ápr. 5., jún.7., aug. 2., szept. 6.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|