|
|
|
|
 |
Rokakoma
2006-04-13 14:43:57
|
234
|
| Besz@rás , az ilyenek tarják az emberben a lelket egy dögunalmas csütörtök délután. :-D |
|
A hozzászólás:
 |
tothatt
2003-04-04 17:01:47
|
205
|
| Kéésőő. Méért neem fiizeettéél haatááriidőőree? Jaabaa véérdííjaat tűűzöött kii ráád. Miindeen feejvaadáász téégeed keerees, één meeg iis taalááltaalaak... |
|
Előzmény:
 |
RealNitemare
2003-04-04 16:34:09
|
204
|
hogy is van az eleje?
Siieetsz vaalaahoováá? :))) (már csak ez kurv@jó :)
Igen, épp a főnöködhöz indultam hogy megmondjam neki, megvan a pénz...
:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|