Keresés

Részletes keresés

Rokakoma Creative Commons License 2006-04-13 14:43:57 234
Besz@rás , az ilyenek tarják az emberben a lelket egy dögunalmas csütörtök délután. :-D
RealNitemare Creative Commons License 2003-04-04 19:35:33 206
Ezzazz!!!
:)))
A hozzászólás:
tothatt Creative Commons License 2003-04-04 17:01:47 205
Kéésőő. Méért neem fiizeettéél haatááriidőőree? Jaabaa véérdííjaat tűűzöött kii ráád. Miindeen feejvaadáász téégeed keerees, één meeg iis taalááltaalaak...
Előzmény:
RealNitemare Creative Commons License 2003-04-04 16:34:09 204
hogy is van az eleje?

Siieetsz vaalaahoováá? :))) (már csak ez kurv@jó :)
Igen, épp a főnöködhöz indultam hogy megmondjam neki, megvan a pénz...

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!