Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003-04-04 15:12:57 72
ja hogy neked akkor a fü tetszik.
azért ne vegyél egy ilyen görcsöt.:O)))))
A hozzászólás:
Hajnal22 Creative Commons License 2003-04-04 15:06:59 71
Nem tudom, én sem ért...
De olyan szép kék...vagy zöld?
Félne a macskámtól? Vagy inkább a nyúltól, az nagyon harcias ám, tegnap megkergette a cicát!
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-04-04 14:55:10 69
miért, sakk-mattra áll?
nemértek a sakkhoz...:O)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!