|
|
|
|
 |
pdia
2003-04-04 15:24:36
|
73
|
MI EZ???!! :-))
A régi szép idők, oh... :-) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
pdia
2003-04-04 12:28:58
|
64
|
Akkor én is belepofázok, jó!
Előrebocsátom, gigantomániás vagyok.
Imádom a:
Harlequin dogot,
Angol masztiffot,
Óriás schnauzert,
Ír farkast,
Akitát,
Dobermant,
Kaukázusi és közép-ázsiai juhászt, stb.
Utálom a:
dalmatákat,
palotapncsiket,
kicsi, hosszúszőrű kutyaparódiákat.
Kedvelem viszont a hosszúszőrű és a rövidszőrű igazi tacskókat. Gyönyörűek, okosak szvsz.
Nekem törpe scnauzerem van. Ellentmondás, tudom... :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|