Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003-04-04 14:55:10 69
miért, sakk-mattra áll?
nemértek a sakkhoz...:O)))))
A hozzászólás:
Hajnal22 Creative Commons License 2003-04-04 14:43:49 68
Ha ilyen jó képeket raksz fek, holnap veszek egyet! :-))
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-04-04 12:52:50 65
hát miért nem szeretitek ezeket a kis _okos_ szőrös görcsöket?! :O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!