Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
benzintyuk Creative Commons License 2003-04-04 13:07:30 67
Ja :-))
Setaltatni, usztatni se kell, tok uncsi lenne vele az elet :-) Viszont simogatni nem lehet tul kellemes. Hat megha hozzad dorgolozne!
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-04-04 12:57:08 66
megtaláltam az ideális kutyát mindenkinek! ez tutti plusszos befutó.
nem ugat vissza, nem rendetlenkedik, nem kell fodrászhoz hordani..sőt még a nyála sem folyik...:O))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!