Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003-04-04 15:02:48 70
gigantomániádat elfogadjuk, de mondd már, hogy lehet ezt kedvelni??!!

na, csak ezért nem illettem jelzőkkel, mert tudod...a régi szép időnkre visszaemlékezve...rád való tekintettel...hmmm...:O)

A hozzászólás:
pdia Creative Commons License 2003-04-04 12:28:58 64
Akkor én is belepofázok, jó!
Előrebocsátom, gigantomániás vagyok.
Imádom a:
Harlequin dogot,
Angol masztiffot,
Óriás schnauzert,
Ír farkast,
Akitát,
Dobermant,
Kaukázusi és közép-ázsiai juhászt, stb.

Utálom a:
dalmatákat,
palotapncsiket,
kicsi, hosszúszőrű kutyaparódiákat.

Kedvelem viszont a hosszúszőrű és a rövidszőrű igazi tacskókat. Gyönyörűek, okosak szvsz.

Nekem törpe scnauzerem van. Ellentmondás, tudom... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!