Keresés

Részletes keresés

Amonra Creative Commons License 2003-04-04 18:47:05 30
Most ezt miért irtad?
Mert csak a müanyag ablakon lehet bejutni?
Szerintem a fa se külömb...
Az üveget törik be.
Lehet rakni biztonsági fóliát +5..15 perc.
De szerintem a legjobb a riasztó. Ha bent a házban van 130db hang még fáj is a fozonnak, de nem halja a kinti zajokat sem. Meg a szomszédok is felfigyelnek. Én nem fogok rakni igénytelen rácsokat a házra.

Mi Rehau ablakokat néztünk ki. Voltunk is egy cégnél, csak furcsa volt, hogy még faházba ők még nem épitettek be müanyag ablakot, azt mondta, hogy azt azok szokták beépíteni, akik a házat is építik. Ha tud valaki egy olyan géget, aki fazázba épített rehau ablakot akkor jelezze!
Köszi!

A hozzászólás:
gombfoci Creative Commons License 2003-04-03 16:37:28 28
műanyag ablak téma

ne feledkezzetek meg a betörésvédelemről se:
egy ismerősömék betették a házuk utcafrontjára a szép új ablakokat, amikből az egyiket 1 héten(!!!) belül benyomták és bemásztak a lakásba és kirabolták őket.
(szal ha műanyag és utcafront akkor +rács is kell majd.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!