Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-04-03 16:37:21 44
Marcipán mindenképpen tökéletes:)

Egyébként nálunk is csak Szipa hízott el, a többiek normál testsúlyúak. Szipa sem a műtét miatt, hanem mert ilyen...

Előzmény:
CICA Creative Commons License 2003-04-03 15:31:19 43
Figyúzzatok, Marcipán ellentmond minden tévhitnek és szabálynak. :) A műtét óta fogyott és már normális macskaformája van. :)))) Olyan pont jó. :) (és emellett naggggyon rossz :)))
A zsírpárnájából fogyott sokat, de még megvan azért. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!