|
|
|
|
 |
riki86
2003-04-04 20:01:12
|
3
|
| Pecsában Valentin nap előtti hétvégén (februárban) és novemberben szokott lenni kisállat vásár. Kisebb műv.házakban szokott lenni év közben, és a Pólusban, de azt nem tudom mikor. Azt hiszem a monori is volt már, kb. 2-3 hete (de ez nem biztos), de jó lenne, ha ez a topik megmaradna és ha valaki tud valamilyen kisállat vásárról ill. kiállításról, akkor értesítene minket!!! :o))) |
|
A hozzászólás:
 |
alsünc
2003-04-03 16:14:07
|
0
|
Szia,
nézd meg a pecsa honlapján (www.pecsa.hu), ott rendszeresen van kisállat vásár, vagy az egyperces oldalain a programajánló archívumában (www.egyperces.hu), ott rendszeresen küldenek hírlevelet mindenféle programról.
alsünc |
|
Előzmény:
 |
Brenda_
2003-04-03 16:07:45
|
-
|
Hali!
Nem tudja valaki, hogy mikor és hol lesz kisállat vásár? Annyit tudok, hogy Budapesten, és valamikor mostanában. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|