Keresés

Részletes keresés

riki86 Creative Commons License 2003-04-04 20:01:12 3
Pecsában Valentin nap előtti hétvégén (februárban) és novemberben szokott lenni kisállat vásár. Kisebb műv.házakban szokott lenni év közben, és a Pólusban, de azt nem tudom mikor. Azt hiszem a monori is volt már, kb. 2-3 hete (de ez nem biztos), de jó lenne, ha ez a topik megmaradna és ha valaki tud valamilyen kisállat vásárról ill. kiállításról, akkor értesítene minket!!! :o)))
A hozzászólás:
alsünc Creative Commons License 2003-04-03 16:14:07 0
Szia,

nézd meg a pecsa honlapján (www.pecsa.hu), ott rendszeresen van kisállat vásár, vagy az egyperces oldalain a programajánló archívumában (www.egyperces.hu), ott rendszeresen küldenek hírlevelet mindenféle programról.

alsünc

Előzmény:
Brenda_ Creative Commons License 2003-04-03 16:07:45 -
Hali!

Nem tudja valaki, hogy mikor és hol lesz kisállat vásár? Annyit tudok, hogy Budapesten, és valamikor mostanában. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!