Keresés

Részletes keresés

grappa_73 Creative Commons License 2003-04-04 07:58:32 2
Hali!

Úgy tudom hogy a Polus Center parkolójában lesz kisállat vásár, szombaton (04.05-én) délelőtt.
Részleteket sajnos én sem tudok.

Grappa

Ui: Mit szeretnél venni?

Rollo Creative Commons License 2003-04-03 20:22:12 1
Ha nezed a kistermelok lapjat, abban rendszeresen van irva, hogy hol es mikor lesz!
Ha jol tudom majus 11-en kell lennie a monori kisallatborzenek, de nem vagyok benne egyaltalan biztos, csak annyit tudok, hogy ott mindig van minden es az az egyik legnagyobb vasar ma!
Udv Toti
alsünc Creative Commons License 2003-04-03 16:14:07 0
Szia,

nézd meg a pecsa honlapján (www.pecsa.hu), ott rendszeresen van kisállat vásár, vagy az egyperces oldalain a programajánló archívumában (www.egyperces.hu), ott rendszeresen küldenek hírlevelet mindenféle programról.

alsünc

A hozzászólás:
Brenda_ Creative Commons License 2003-04-03 16:07:45 -
Hali!

Nem tudja valaki, hogy mikor és hol lesz kisállat vásár? Annyit tudok, hogy Budapesten, és valamikor mostanában. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!