|
|
|
|
 |
grappa_73
2003-04-04 07:58:32
|
2
|
Hali!
Úgy tudom hogy a Polus Center parkolójában lesz kisállat vásár, szombaton (04.05-én) délelőtt.
Részleteket sajnos én sem tudok.
Grappa
Ui: Mit szeretnél venni? |
|
 |
Rollo
2003-04-03 20:22:12
|
1
|
Ha nezed a kistermelok lapjat, abban rendszeresen van irva, hogy hol es mikor lesz!
Ha jol tudom majus 11-en kell lennie a monori kisallatborzenek, de nem vagyok benne egyaltalan biztos, csak annyit tudok, hogy ott mindig van minden es az az egyik legnagyobb vasar ma!
Udv Toti |
|
 |
alsünc
2003-04-03 16:14:07
|
0
|
Szia,
nézd meg a pecsa honlapján (www.pecsa.hu), ott rendszeresen van kisállat vásár, vagy az egyperces oldalain a programajánló archívumában (www.egyperces.hu), ott rendszeresen küldenek hírlevelet mindenféle programról.
alsünc |
|
A hozzászólás:
 |
Brenda_
2003-04-03 16:07:45
|
-
|
Hali!
Nem tudja valaki, hogy mikor és hol lesz kisállat vásár? Annyit tudok, hogy Budapesten, és valamikor mostanában. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|