Keresés

Részletes keresés

Gica70 Creative Commons License 2003-04-03 13:33:41 27
Akkor rendes társaságnak tűnik? Ugyanis én a jövőre gondolva (új ház) gyűjtögetem a cégneveket.
A hozzászólás:
eviktor Creative Commons License 2003-04-03 12:49:58 26
Beszéltem velük sokat, nagyon készségesen elmagyaráztak mindent. Pl ők is 50%-kal kevesebbért csinálnak belsőtokos műanyag redőnyt. Hacsak el nem hallgatnak valami járulékos költséget. De nem hiszem.
Előzmény:
Gica70 Creative Commons License 2003-04-03 12:34:39 25
Viktor
A következő oldalon találsz árakat is, így tudsz összehasonlítást végezni. www.jozsa.hu Semmi közöm a céghez, nem is ismerem őket, csak a múltkor azt hiszem a lakáskultúra.hu-n láttam őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!