|
|
|
|
 |
Gica70
2003-04-03 13:33:41
|
27
|
| Akkor rendes társaságnak tűnik? Ugyanis én a jövőre gondolva (új ház) gyűjtögetem a cégneveket. |
|
A hozzászólás:
 |
eviktor
2003-04-03 12:49:58
|
26
|
| Beszéltem velük sokat, nagyon készségesen elmagyaráztak mindent. Pl ők is 50%-kal kevesebbért csinálnak belsőtokos műanyag redőnyt. Hacsak el nem hallgatnak valami járulékos költséget. De nem hiszem. |
|
Előzmény:
 |
Gica70
2003-04-03 12:34:39
|
25
|
Viktor
A következő oldalon találsz árakat is, így tudsz összehasonlítást végezni. www.jozsa.hu Semmi közöm a céghez, nem is ismerem őket, csak a múltkor azt hiszem a lakáskultúra.hu-n láttam őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|