|
|
|
|
 |
FRODO
2003-04-08 10:54:05
|
19
|
Jó hír: elvileg májustól már lesz ADSL!
Ha kész lesznek a tervek, szólj, és elkezdem zargatni kíváncsiságommal az illetékest!
:) |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-04-02 13:51:45
|
18
|
| Talált, süllyedt....:))) Ami a referenciát illeti, tényleg vele kell beszélni, bár szerintem nem lesz akadálya... de mondom, egyelőre még én se láttam...:)) |
|
Előzmény:
 |
FRODO
2003-04-02 13:47:52
|
17
|
gaborrob az? Mint referencia, megnézhetem majd a terveket? Persze csak ha ő is megengedi. :)
Szerencsére azt látom, hogy az én kis falum évek óta fejlődik, és nem visszafelé. Ha ebből indulok ki, akkor valóban esélyes, hogy pár év múlva nem kell mindenért kocsiba ülnötök majd.
Én Ligeten lakom, elvileg, gyakorlatilag most az Alföldön vagyok, valószínűleg építeni is itt fogunk majd valamikor. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|