Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-04-02 13:47:52 17
gaborrob az? Mint referencia, megnézhetem majd a terveket? Persze csak ha ő is megengedi. :)
Szerencsére azt látom, hogy az én kis falum évek óta fejlődik, és nem visszafelé. Ha ebből indulok ki, akkor valóban esélyes, hogy pár év múlva nem kell mindenért kocsiba ülnötök majd.
Én Ligeten lakom, elvileg, gyakorlatilag most az Alföldön vagyok, valószínűleg építeni is itt fogunk majd valamikor.
A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-04-02 13:38:16 16
Egyébként Te merrefelé vagy?
Előzmény:
FRODO Creative Commons License 2003-04-02 13:23:45 14
Jó ezt hallani! :)
Remélem, valóban nem lesznek gondok, és a szomszédok is hasonló mentalitásúak lesznek, mint ti. :)
Arról tudtok valamit, hogy terveznek-e közintézményeket a Tetőre? Gondolok itt iskolára, óvodára, vagy akár üzletekre.
Kit találtál végül tervezőnek? Valamikor majd nekünk is aktuális lesz, bár, sajnos, nem Csabán.
Meg a helyrajzi számotok is érdekelne, szívesen megnézném a térképen, merre lesztek.
Ha gondolod, mélben is jöhet, él az itt megadott címem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!