|
|
 |
András111
2003-04-02 13:38:16
|
16
|
| Egyébként Te merrefelé vagy? |
|
 |
András111
2003-04-02 13:35:34
|
15
|
A tervezőt itt találtam az indexen, az első benyomásaim nagyon jók, elmondtuk mit akarunk, elmondta mit lehet, mit érdemes, most épp rajzol... az első rajzok szerintem hamarosan várhatók...
A helyrejzi számot így fejből nem tudom, ha felmész a tetőre a jobboldali utca (Csabakirályfi u.) baloldalán van, még a tetőn, a vízszintes és üres telkek közül az egyik, még az első lejtő előtt..
Közintézmények: elvileg minden meg van igérve, gyakorlatilag szerintem erre nem lehet alapozni, maximum ha beépül. Viszont ami bíztató: kb. 5-6 éve Telki új része volt ugyanilyen, kopár fennsík, egy-két ház, most pedig teljesen beépülve, üzletsor, iskola, óvoda... szóval remény az vn, valószínűleg a kereslet fogja meghatározni, hogy mi épül oda... |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-04-02 13:23:45
|
14
|
Jó ezt hallani! :)
Remélem, valóban nem lesznek gondok, és a szomszédok is hasonló mentalitásúak lesznek, mint ti. :)
Arról tudtok valamit, hogy terveznek-e közintézményeket a Tetőre? Gondolok itt iskolára, óvodára, vagy akár üzletekre.
Kit találtál végül tervezőnek? Valamikor majd nekünk is aktuális lesz, bár, sajnos, nem Csabán.
Meg a helyrajzi számotok is érdekelne, szívesen megnézném a térképen, merre lesztek.
Ha gondolod, mélben is jöhet, él az itt megadott címem. |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-04-02 13:12:41
|
13
|
Mivel ugye az ember nem rövidtávra tervezi a házépítést (legalábbis én nem:)), és a párom eleinte úgyis otthon lesz a gyerekekkel, ezért azt hiszem részünkről teljesen természetes az igény, hogy a kezdeti "külsős" státuszból előbb-utóbb egyre közelítsünk a "belsős" felé. És ezen nagyon tud segíteni, hogy ha nem eleve ellenségesen fogadják az embert. De ahogy írod, nem hiszem hogy ezzel gondjaink lesznek, és mi se vagyunk azok az emberek, akik ne tudnának a helyi viszonyokhoz alkalmazkodni...:))
Ez az ADSL jól hangzik, remélem a másfél év alatt az is ideér...:)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|