|
|
|
|
 |
András111
2003-04-02 12:34:56
|
11
|
Gyerekek vannak, egyelőre kicsik, de előbb-utóbb megnőnek...:)))
Eszem ágában sincs behordani őket Pestre, épp ezért is volt szimpatikus Piliscsaba, mert ott még válogathatok is az iskolák között... az viszont tény, hogy én Pestre járok be dolgozni...
Nekünk pont a természet közelsége és a csönd, nyugalom volt a fő szempont, és ennek Garancstető tökéletesen megfelel...cserébe kétségtelen hogy néhány kényelmetlenséget is bevállal az ember, biztos nehéz lesz megszokni, hogy nem fogok tudni akár vasárnap este leugrani a sarki éjjelnappaliba, ha kifogyott valami...
De akkor én is kérdezek: milyen a viszony, illetve van-e valamilyen (akár pozitív, akár negatív) kapcsolat az "ősfalu" és az új, lakóparki részek között? |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-04-02 12:26:20
|
10
|
Hát, igen. Ha ebből indulok ki, ezeket a lakóparkokat olyanoknak találták ki, ahol van minimum egy kocsi, de legalább kettő.
Gyerek van? Hova akarjátok iskolába járatni majd?
Gondolom, a legtöbb kiköltöző Pesten dolgozik, és tervei szerint reggel, munkába menet viszi a gyereket is a suliba. Ha így van, akkor ezek a lakóparkok afféle alvófalvak inkább a falun belül, nem?
Bocs, hogy ilyeneket kérdezek! Azért érdekel, mert én őslakos vagyok, és kíváncsi vagyok, az újonnan odaköltözni vágyók hogyan is tervezik a későbbieket.
|
|
Előzmény:
 |
András111
2003-04-02 12:21:58
|
9
|
Még nem lakok ott, egyelőre tervezik a házam, de ha minden jól megy, kb másfél év múlva már többet tudok mondani...:)))
Azt mondjuk szerintem mindenki látja, hogy ha ott vesz telket (akár Garancs, akár Magdolna), kocsi nélkül meg van halva...vagy legalábbis jó sokat sétál...:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|