Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-04-02 11:22:58 7
De bocs, ha offtopic vagyok, már el is hallgattam...:)))
A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-04-02 11:19:52 6
sajna ez a realitás... mi annó (másfél éve kezdtük) kb egy évet szántunk a teleknézegetésre, és úgy kezdtük, hogy max. 5 millió...aztán rádöbbentünk, hogy azért normális telket nekünk tetsző helyen nem lehet kapni...
Így jött Garancstető... a hely gyönyörű, csöndes, teljes közmű, aszfaltút, egyetlen hátránya, hogy egy kicsit macerás most még a közlekedés Budapestre, de talán ez is változik az idővel...
Ja igen...már nagyon hamar belebotlottunk az itteni telkekbe, csak először elvetettük, hogy telket, ennyiért, soha... aztán mint írtam, rádöbbentünk a valóságra....:)))
Előzmény:
Frank Owl Creative Commons License 2003-04-02 10:58:55 5
Hát ez a bunkóság: 9.5 millából már fel lehet építeni egy lakás... (de 12-ből biztosan)
Eszméltlenek ezek a telekárak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!